İşinizi dijitale taşımak için kaybedecek vaktiniz yok. Bugün bütün rakipleriniz dijital kimliklerini güçlendiriyor. Yarının dünyasında dijital itibarınız işletmenizin en güçlü varlıkları arasında yer alacak. Peki siz yarının dünyasına hazır mısınız?

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Herhangi bir e-ticaret sitesinin kurulumu birkaç dakika içerisinde mümkündür. Ancak hiç kimsenin görmediği bir web sitesi ne kadar hızlı ve özenli kurulursa kurulsun internet çöplüğü denilen gözden uzak yerlerde kalmaktan ve atıl bir yatırım olmaktan öteye gidemez. E-ticaret sitesi kurulumunda hedef kitlenizin davranış analizinin doğru yapılması ve ürün ve hizmetlerinizin hedef kitlenizin karşısında ihtiyaç duyulduğu anda hazır bulunmasının sağlanması başarı yolunda en önemli adımlardır. Satış eyleminin etkilendiği faktörler arasında yalnızca ürün gamınız değil e-ticaret sitenizin teknik alt yapısından dijital kimliğinizin diğer bileşenlerine kadar onlarca faktör olduğu unutulmamalıdır.

e-ticaret sitesi güvenliği

Fiziki işletmenizi nasıl güvende tutacağınızı biliyorsunuz. Alarm, kepenk, kaplama gibi güvenlik sistemlerini işletmenizi dijitale taşıdığınızda e-ticaret sitenizde nasıl kullanacaksınız?

E-ticaret siteniz fiziki işletmenizden farklı olarak sizi ziyaret eden her kullanıcının belli başlı bilgilerini barındıran, sizden alışveriş yapan tüm müşterilerinizin önemli bilgileri ile banka hesapları arasında aracı konumda bulunan bir alandır. Tabiri caizse e-ticaret sitenizde yalnızca mal ve hizmet güvenliğiniz değil hem güvenlik kameralarınızın kayıtları hem de yazar kasanızın kayıtları kötü amaçlı kişilerin saldırılarının odağı halindedir. 

Gerek gelecekte meydana gelebilecek istenmeyen durumlarla karşılaşıp yasal sıkıntılar yaşamamak gerekse hedef kitleniz üzerinde güven sağlayarak dijital kimliğinizi güçlendirmek için e-ticaret sitenizin tüm bileşenlerini en güvenli sistemlerle korumanız ve güçlü bir altyapıya sahip olmanız gerekir. Future Searches olarak işletmenizi kötü amaçlı saldırıların tümünden koruyacak en güçlü siber güvenlik sistemlerinin kullanımına öncelik veriyor ve e-ticaret sitenizin güvenliğinden ödün vermemenizi sağlıyoruz.

E-Ticaret yasal belgeler

Başarılı bir e-ticaret sitesi güçlü bir teknik altyapının yanında güçlü bir hukuki altyapı gerektirir. Müşterileriniz web sitenizi ziyaret ettiği andan itibaren müşterilerinize karşı olan sorumluluğunuz kişisel verileri koruma ilkeleri kapsamında başlar ve satış sonrası süreçte dahi yasal süreler kapsamında sorumluluğunuz devam eder. 

Başarılı ve ihtiyatlı bir e-ticaret sitesi kurulumu faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre özelleşen belli yasal belgelerin, duyuruların ve bildirimlerin Türk Ticaret Kanunu ve Kişisel Verilerin Koruması Kanunu gibi ilgili yasal mevzuatlara uygun olarak hazırlanmasını gerektirir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Future Searches olarak 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz dijital pazarlama sektöründe emlaktan gıda pazarlamasına butikten mobilyaya birden çok sektörde pek çok başarılı e-ticaret sitesine imza attık. Yerel işletmeden ihracat-ithalat faaliyetlerine kadar her türlü ölçekte işletme ile çalışmanın getirdiği tecrübe ile sektörünüzün ihtiyaçlarını yakından tanıyor ve sizi en düşük maliyetle en yüksek kârlılığa ulaştıracak yolu iyi tanıyoruz.

Siz de başarı hikayelerimiz arasında yer almak istiyorsanız işinizi dijitale taşımak veya var olan e-ticaret sitenizin satış hacmini artırıp sizi rakiplerinizin önüne geçirecek çözümlere ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2020-07-10