SEO

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Reklam

SEO İçerik Uzmanları

Future Searches Seo Fili Ankara

SEO hakkında detaylı bilgi alın, Future Searches ile markanızı zirveye taşıyın!

Hızla gelişen dijital ortamda arama motorlarının dilini akıcı konuşabilmek, yıllara dayanan tecrübe gerektirir. Biz Future Searches olarak 10 yılı aşkın süredir turizmden sağlığa, emlaktan finansa kadar en rekabetçi sektörlerde SEO, Google Ads, Facebook Reklamcılık, Instagram Reklamcılık, Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Pazarlaması pek çok başarılı kampanyaya imza attık.

SEO, Türkçe adıyla Arama Motoru optimizasyonu, milyarlarca web sitesinin bulunduğu kalabalık internet ortamında rakiplerinizin önüne geçip görünür olmanızın en güçlü yöntemidir.

Web siteniz hedef kitlenizce arama motorlarında yapılan aramalarda bulunabildiği ölçüde gelir yaratır.
Arama Motoru Optimizasyonu,  web sitenizin kodunda, yazılı ve görsel içeriğinde yapılan site içi çalışmalar ve site dışı kaynaklardan yapılan link ve itibar arttırıcı site dışı çalışmalarla dijital kimliğinizin arama motorlarının anladığı dilde oluşturulup yönetilmesi işlemidir.
Günümüzün rekabet ortamında arama motoru optimizasyonu, online gelir hedefleyen işletmeler için atılması kaçınılmaz olan ve uzun vadede başarıyı garanti altına alan bir stratejik yatırım haline gelmiştir.

SEO hakkında daha fazla bilgi

%%%

Hemen şimdi arama motorlarında, sosyal medya kanallarında ürünlerinizi, hizmetlerinizi, işletmenizi arayan hedef kitlenizin karşısına çıkmak ister misiniz? Dijital reklamcılık ile Google, Instagram, Facebook gibi kanallarda kendi belirleyeceğiniz günlük reklam bütçenizi, dilediğiniz zaman aralığında hatta dilediğiniz coğrafyada  sadece sizi ziyaret eden kullanıcılar için harcarsınız.
Biz Future Searches olarak yapay zekayı yaratıcı pazarlama stratejilerimizle birleştirip hedef kitleniz ile dakikalar içinde buluşmanızı sağlıyoruz. İstatistik ve finansal yönetim konusunda sahip olduğumuz hem sektörel hem akademik uzmanlıkla reklam bütçenizi en doğru biçimde yöneterek yatırımınızdan maksimum geri dönüş almanızı hedefliyoruz.

Dijital Reklamcılık hakkında daha fazla bilgi

Bugünün en büyük ilan panoları sosyal medya platformları.
Artık herkesin aynı anda baktığı ekranlarda
aynı netlikte görebildiği devasa afişler
sosyal medyada dalgalanıyor.
İşletmelerin kurumsal kimlikleri, dijital ortamdaki görünümleriyle; itibarları da online ortamda haklarında yazılıp çizilenlerle şekilleniyor.

Biz, gerek Türkçe gerek İngilizce dillerinde, “tailor-suit” yaklaşımımızla önce sizi tanıyıp; tamamen işletmenize özel, sizi en iyi şekilde yansıtan, hedef kitlenizle aynı dili konuşan online kurumsal kimliğinizi oluşturup, sosyal medyada varlıklarınızı  yönetiyoruz. Bunları yaparken de SEO bakış açısıyla hareket ederek sosyal medyanın gücünü  aynı zamanda arama motoru optimizasyonu kanallarında da kullanıyoruz.


Sosyal Medya Yönetimi hakkında daha fazla bilgi

Web sitesi, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, tıklama başı reklamcılık… Dijital pazarlama ile ilgili aklınıza gelen tüm uygulamaların temelinde tek bir ana kural vardır.
“Content is the king.”

Başka bir deyişle, içerik her şeydir.
Dijital pazarlamanın tüm kanallarında  başarıya ulaşabilmenin ilk kuralı kaliteli, özgün, faydalı ve amaca uygun içeriği sürekli olarak üretebilmektir.

Future Searches olarak hedef kitlenize yönelik, amacınıza uygun, kaliteli içerikleri Türkçe ve İngilizce dillerinde sizler için oluşturuyoruz. Blog makalelerinden basın bültenlerine, kurumsal tanıtım yazılarından, online itibar yönetimi duyurularına kadar her konuda içeriğinizi bırakın biz hazırlayalım. Siz günden güne büyüyen online itibarınızın tadını çıkarın.

Arama Motoru Dostu İçerik Hizmetlerimiz  hakkında daha fazla bilgi

Lokal (Yerel) SEO Hizmetleri

Yerel işletmelerin bulundukları bölgede ürünlerine, hizmetlerine yönelik yapılan arama sonuçlarında en üst sırada çıkmalarını sağlayan arama motoru optimizasyonu çalışmalarına denir.
Future Searches olarak, Türkiye'nin her bölgesine uluslararası standartlarda Lokal SEO hizmeti vermekteyiz.

Uluslararası SEO Hizmetleri

İşletmelerin websitelerinin bulundukları lokasyondan bağımsız olarak dünyanın diledikleri ülkesinde ürünlerine, hizmetlerine yönelik yapılan arama sonuçlarında en üst sırada çıkmalarını sağlayan arama motoru optimizasyonu çalışmalarına denir.
Future Searches olarak uluslararası SEO hizmetini İngilizce vermekteyiz.

Bir sonraki başarı hikayemiz olmak için bizi hemen arayın!

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

Badem Tasarım
Badem Tasarım
15:05 20 Oct 19
Ekip arkadaşlarımdan birinin tavsiyesi üzerine Future Searches ekibinden itibar yönetimi danışmanlığı aldık. Faaliyete geçiş aşamasında olmamıza rağmen aldığımız her değerli bilgi ve bize çıkardıkları tam kapsamlı yol haritası için teşekkürler. Tecrübeli ve sağlam bir ekip. Ayrıca ne zaman arasak oradalar 🙂 Teşekkürler.read more
Yesim KAYMAK
Yesim KAYMAK
17:55 12 Sep 19
Future Searches le bir yıldır birlikte çalışıyoruz. Web sitemi kurdular ve çok kısa sürede arama motorlarında beni birinci sayfaya taşıdılar. Google'dan çok sayıda müşterimin bana ulaşmasını sağladılar. Onlarla çalışmaya devam ediceğim.read more
Pia Pera Perde
Pia Pera Perde
11:16 25 Aug 19
Bır buçuk senedir beraber çalışıyoruz. Daha önce farklı ajanslarla çalıştık, ne yaptığını bilen ve yaptığı her işi sahiplenen bir ajansla ilk kez onlar sayesinde tanışmış olduk. seo, google reklam, sosyal medya konularında tek geçeriz.read more
Funda Uçkan
Funda Uçkan
08:20 11 Aug 19
Future searches ile diş kliniğimiz olarak bir yıla yakın süredir çalışıyoruz. Profesyonel ekip ile kliniğimiz için çok önemli ve gerekli CEO ve sosyal medya yönetimi boşluğumuzu çok başarılı bir şekilde doldurdular. Profesyonellikleri, bize kazandırdıkları ve başarılı çalışmaları için çok teşekkür ederiz. Bundan sonra da ara vermeden birlikte devam edecek çalışmalarımızda kliniğimiz için birçok başarıların altında future searches ekibinin imzası olacaktır.read more
Sebnem Ogut Demirci
Sebnem Ogut Demirci
07:06 09 Aug 19
Turizm sektöründeki bir müşterilerimiz için Future Search'den destek aldık. Pelin Hanım ve Berfu Hanım'ın 3 haftalık projeye 5 haftalık emek sığdırdığını söyleyebilirim. İşi sahiplenip sonuna kadar aynı enerjiyle takip ettiler. Projeye kattıkları değer sayesinde sonuç tam istediğimiz gibi oldu. İlk fırsatta tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle, başarılarınızın devamını dilerim.read more
Nihal Guler
Nihal Guler
18:16 08 Aug 19
SEO ve sosyal medya yönetimi hizmeti almayı düşünüyorsanız kesinlikle ilk ve tek seçenek Future Searches ekibi. Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarımızda göstermiş oldukları titizlik için tekrar tekrar teşekkürler.read more
Alper Dalbayrak
Alper Dalbayrak
17:44 08 Aug 19
Future Searches ekibiyle bir yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Dikkatli, sonuç odaklı, sektöre hakim ve süratli destek sağlayan firmadır. Tavsiye olunur.
Berke
Berke
17:40 08 Aug 19
Kendileriyle 2 senedir çalışıyoruz.Şirketimizin kurumsal kimliğinden ve sosyal medya yönetiminde bize cok destekleri oldu.Sizle çalışmaktan çok memnunuz.Başarılarınız devamını dileriz.
Art Project
Art Project
21:13 04 Aug 19
Future Searches ekibinden yaklaşık 1 bucuk senedir SEO ve sosyal medya yönetimi hizmeti almaktayız Daha önce pek çok ajans ile çalışmıştık ve ilk kez bir ajanstan böylesine memnun kaldık. Çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Teşekkürler.read more
Next Reviews
google-my-business-seo-ankara

Hizmet Kalitemizi Değerlendirmek İster misiniz?

Yorumlarınız bizim için çok önemli.
Google işletme sayfamıza yorum bırakmanızı rica ederiz.

Okuyucu Puanımız
[Total: 17 Average: 4.6]