SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Nedir?

SEO, Türkçe adıyla arama motoru optimizasyonu uçsuz bucaksız internet evreninde size ulaşmasını istediğiniz potansiyel müşterileriniz arama motorlarında (GoogleYahooBingYandex…) sizin sunduğunuz ürünleri ya da hizmetleri aradıkları sırada karşılarına çıkmanızı sağlayan bir takım site içi ve site dışı çalışmaların bütününe denir.

Hadi biraz daha açalım: arama motoru optimizasyonu, arama motorlarında hizmetleriniz ya da ürünleriniz arandığında web sitenizin en üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir dijital pazarlama hizmetidir. Siteniz arama sonuçlarında ne kadar üst sırada çıkarsa kullanıcıların websitenize tıklama oranı ve buna bağlı olarak websiteniz aracılığıyla gelir elde etme oranınız o derece artar. Kalabalık bir caddede 7/24 açık, gösterişli bir dükkan sahibi olmak gibi; arama motoru optimizasyonu aracılığıyla siz de internet ortamında rakiplerinizin önüne geçip en ulaşılabilir, en dikkat çekici online dükkanınızla müşterilerinizin karşısına çıkarsınız.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti

İşletmeniz için Vazgeçilmez midir?

Günümüz tüketicileri hızlı yaşıyor, çok sık alışveriş yapıyor. Alışveriş yaparken zamandan ve mekandan bağımsız hareket etmeyi seviyor. İşletmeler ayakta kalabilmek için teknolojiye ve beraberinde getirdiği değişimlere ayak uydurmak zorundalar. Bugün siz online kimliğinize gereken yatırımı yapmazsanız yarın rakiplerinizin hatta rakibiniz olabileceğini dahi düşünmediğiniz yeni ve küçük işletmelerin gerisinde kalırsınız. İnternetteki itibarınız offline başarılarınızından ziyade online çalışmayla kurulur. Biz bu aşamada A’dan Z’ye size yardım edeceğiz. Konuyu açıklayalım derken soruya cevap vermeyi unuttuk sanmayın. Cevabımız evet, arama motoru optimizasyonu günümüzde rakiplerinin önüne geçip büyümek isteyen her işletme için vazgeçilmezdir.

Ne Kadar Süre Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti Alınmalıdır?

SEO hizmeti en az 6 aylık bir çalışma olarak planlanır. Olumlu etkileri çalışmaya başlamamızın ardından ortalama 3 ay içinde görülür. Sektörel rekabete göre değişkenlik gösterse de; çoğu müşterimiz arama motoru optimizasyonu sonrası yarattığımız değerin sürekliliği ve rakiplerinin gerisine düşmek istemedikleri için bizimle çalışmaya aralıksız devam etmektedirler.

SEO Hizmeti Ne Kadara Mal Olur?

SEO hizmeti, çalışılan websitesinin ölçeği, sektörel rekabet durumu, alınan hizmetin tek ya da çok dilli olması gibi pek çok faktörden ötürü kişiye – işletmeye özel bir hizmettir. Bu sebeple standart bir SEO fiyat politikası uygulamak çoğu kez mümkün hatta adil değildir. Sitemizde SEO fiyatı sayfamızda yer alan SEO paketlerimizin ücretleri bu paketlerin taban fiyatıdır. Her işletme için son fiyat  proje bazlı özel olarak hesaplanır. Lütfen size özel fiyat çalışması yapmamız için bizimle hemen iletişime geçiniz.

İngilizce SEO ve Türkçe SEO Hizmeti Aynı Anda Alınabilir mi?

Websitenizin hem İngilizce hem Türkçe sayfaları için her iki dilde de SEO hizmeti aynı anda yapılabilir. Future Searches olarak şu an için Türkçe ve İngilizce dışında SEO hizmeti vermiyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

2008 senesinden bu güne gerek Türkiye’de gerek İngiltere’de pek çok başarılı Arama Motoru Optimizasyonu , Google Ads (Adwords), Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Pazarlaması kampanyasına imza attık. Biz, büyük ve hantal dijital ajansların aksine butik ve 7/24 ulaşılabilir bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Müşterilerimize asla 1. sayfa sözü vermiyoruz ancak doğru stratejilerle hepsini 1. sayfaya taşıyoruz. Çok çalışarak başarıyı, başarı ile de müşteri sadakatini kazanıyoruz. Günün sonunda mutlu müşterilerimizle kalıcı dostluklar kuruyoruz. Yani kısaca dünya standartlarında ve samimi SEO hizmeti sunuyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Total: 5 Average: 4.8]