SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyada akıllarda kalıcı, markanızı en iyi şekilde anlatan, hedef kitlenizin ruhuna hitap eden görseller, yazılar, hikayeler, reklamlarla yer almak ister misiniz? Siz uyurken bile müşterilerinizin sosyal medya üzerinden ürün ve hizmetlerinize ulaşmalarını ve satın almalarını ister misiniz? Gerçek kullanıcılar tarafından takip edilmek, sektörünüzün fenomeni olmak ister misiniz?

O halde sosyal medya hesaplarınızın yönetiminde proaktif ve sonuç odaklı yaklaşımımızdan faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya, işletmenizin kurumsal kimliğinin kendisine yer edindiği ve dünyanın her yerinden izleyicisi olan bir arenadır. Sosyal Medya Yönetimi ise bu kalabalık arenadaki izleyicilerde bir duygu, deneyim yaratabilmekten geçer. Kullanıcıların görmek istediği, ihtiyaç duyduğu ve markanızı doğru yansıtan bilgileri, doğru zamanda, doğru kanalda ve doğru şekilde yansıtma stratejilerinin tümüdür.

Doğru yönetim stratejisi konusunda ciddi uzmanlık gerektiren ancak dışarıdan bakıldığında herkes tarafından kolaylıkla yapılabileceği zannedilen Sosyal Medya Yönetiminin inceliklerini bilmek neden önemlidir? Neden sosyal medya hesaplarınızı alanında uzman kişilerin eline teslim etmeniz internet kimliğiniz için hayati öneme sahiptir?

Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemlidir?

Endüstri 4.0 adı verilen Sanayi Devrimi’nin 4’üncü jenerasyonunun yaşandığı günümüz dünyasında artık internet teknolojisi insan odaklı üretim kanallarını dahi sarmalamış durumda. Rekabetin doruklarda yaşandığı modern dünyada ayakta kalabilmek için internetin tüm mecralarını işletme yönetim stratejilerinize entegre etmek gerekiyor.

Tüm gözlerin toplandığı sosyal medya kanallarında reklam kampanyaları yürütmek ise günümüz dünyasında işletme kimliğini görünür kılmanın en önemli destekçileri arasında. Bu nedenle sosyal medya yönetimi nedir sorusunun cevabı olarak ‘yalnızca popüler sosyal medya kanallarında birkaç aktivite oluşturmaktır’ cevabını vermek yavan ve işlevsizdir. Evet, FacebookInstagramPinterest, Tumblr, Twitter gibi kanallarda aktif rol oynamak yapılacak işlerin başında gelir ancak başarı kısa süreli dikkat çeken, uzun vadede kalabalık arenada gözden kaybolmanıza neden olan içeriklerden değil; yaratıcı, kullanıcıların zevk aldığı, kaydettiği, merak ettiği, dönüp ziyaret ettiği kimlikler yaratmaktan geçer.

Bu nedenle sosyal medya hesaplarınızın yönetimini bütünsel bir anlayış içerisinde, SEO çalışmalarınız ile birbirini karşılıklı besleyen politikalar ile yürüten uzman kişilere emanet etmeniz, uzun vadede sürdürülebilir bir iletişim, kemikleşmiş bir pozisyon ve akıllara kazınmış bir marka sahibi olmanızı sağlar.

SEO İçin Sosyal Medyanın Önemi Nedir?

Arama motorları tarafından markanızın görünür olması yalnızca web sitenizin performansı ile sınırlı değildir. Markanızı, hedef kitlenizi ve dönüşüm hedeflerinizi doğru ve etkin analiz ederek hesaplarınızın yönetimini bütünsel bir anlayış kapsamında gerçekleştirdiğimiz sosyal medya yönetimi kampanyalarımız SEO yönetiminden aldığınız sonucu hızlandırıyor.

Siz de SEO yönetimi kampanyanıza ivme kazandırmak ve dijital kimliğinizi görünür hale getirmek için sosyal medya yönetimi kampanyalarımızdan kendinize en uygun olanı seçin!

Bütçenize ve Kalbinize Hitap Eden Sosyal Medya Yönetimi

Biz Future Searches olarak sosyal medya yönetimi hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Siz bize bütçenizi söyleyin, biz size bütçenizle en iyi neler yapabileceğimizi söyleyelim. Kurumsal logonuzun giydirildiği kaliteli fotoğraflar, yaratıcı yazılar, sürükleyici hikayeler, sponsorlu reklamlar, markanızın tasarım politikasına uygun olarak görsel bütünlük içeren sosyal medya hesapları yaratmak bizim işimiz. Siz yeter ki bizden bu süreçlerde iş birliğinizi esirgemeyin. Bakın beraber ne güzel işler yapıyoruz!

Neden Bizi Seçmelisiniz?

2008 senesinden bu güne gerek Türkiye’de gerek İngiltere’de pek çok başarılı SEOGoogle Ads (Adwords), Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Pazarlaması kampanyasına imza attık. Büyük ve hantal dijital ajansların aksine butik ve 7/24 ulaşılabilir bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Müşterilerimize asla 1. sayfa sözü vermiyoruz ancak doğru stratejilerle hepsini 1. sayfaya taşıyoruz. Yaratıcı yöntemlerle çalışarak başarıyı, başarı ile de müşteri sadakatini kazanıyoruz ve günün sonunda mutlu müşterilerimizle kalıcı dostluklar kuruyoruz. Yani kısaca dünya standartlarında ve samimi dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

İhtiyacınıza uygun, dönüşüm odaklı sosyal medya yönetimi kampanyalarımızdan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.