Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya, işletmenizin kurumsal kimliğinin kendisine yer edindiği ve dünyanın her yerinden izleyicisi olan bir arenadır. Sosyal Medya Yönetimi ise bu kalabalık arenadaki izleyicilerde bir duygu, deneyim yaratabilmekten geçer. Kullanıcıların görmek istediği, ihtiyaç duyduğu ve markanızı doğru yansıtan bilgileri, doğru zamanda, doğru kanalda ve doğru şekilde yansıtma stratejilerinin tümüdür.
Doğru yönetim stratejisi konusunda ciddi uzmanlık gerektiren ancak dışarıdan bakıldığında herkes tarafından kolaylıkla yapılabileceği zannedilen Sosyal Medya Yönetiminin inceliklerini bilmek neden önemlidir? Neden sosyal medya hesaplarınızı alanında uzman kişilerin eline teslim etmeniz internet kimliğiniz için hayati öneme sahiptir?


Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemli?

Endüstri 4.0 adı verilen Sanayi Devrimi’nin 4’üncü jenerasyonunun yaşandığı günümüz dünyasında artık internet teknolojisi insan odaklı üretim kanallarını dahi sarmalamış durumda. Rekabetin doruklarda yaşandığı modern dünyada ayakta kalabilmek için internetin tüm mecralarını işletme yönetim stratejilerinize entegre etmek gerekiyor.
Tüm gözlerin toplandığı sosyal medya kanallarında reklam kampanyaları yürütmek ise günümüz dünyasında işletme kimliğini görünür kılmanın en önemli destekçileri arasında. Bu nedenle sosyal medya yönetimi nedir sorusunun cevabı olarak ‘yalnızca popüler sosyal medya kanallarında birkaç aktivite oluşturmaktır’ cevabını vermek yavan ve işlevsizdir. Evet, FacebookInstagramPinterest, Tumbr, Twitter gibi kanallarda aktif rol oynamak yapılacak işlerin başında gelir ancak başarı kısa süreli dikkat çeken, uzun vadede kalabalık arenada gözden kaybolmanıza neden olan içeriklerden değil; yaratıcı, kullanıcıların zevk aldığı, kaydettiği, merak ettiği, dönüp ziyaret ettiği kimlikler yaratmaktan geçer.
Bu nedenle Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimini bütünsel bir anlayış içerisinde, SEO çalışmalarınız ile birbirini karşılıklı besleyen politikalar ile yürüten uzman kişilere emanet etmeniz, uzun vadede sürdürülebilir bir iletişim, kemikleşmiş bir pozisyon ve akıllara kazınmış bir marka sahibi olmanızı sağlar.


SEO Açısından Sosyal Medyanın Önemi Nedir?

Arama motorları tarafından markanızın görünür olması yalnızca web sitenizin performansı ile sınırlı değildir. Markanızı, hedef kitlenizi ve dönüşüm hedeflerinizi doğru ve etkin analiz ederek hesaplarınızın yönetimini bütünsel bir anlayış kapsamında gerçekleştirdiğimiz sosyal medya yönetimi kampanyalarımız SEO yönetiminden aldığınız sonucu hızlandırıyor.
Siz de SEO yönetimi kampanyanıza ivme kazandırmak ve dijital kimliğinizi görünür hale getirmek için sosyal medya yönetimi kampanyalarımızdan kendinize en uygun olanı seçin!


SEO Desteği SMY1 Nedir?

İhtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirdiğimiz yönetim paketlerimizden ilki görsel tasarımlarından ziyade sosyal medya dönüşümlerine önem veren kullanıcılar için tasarladığımız SEO Desteği Sosyal Medya Yönetimi (SMY1) paketi. SMY1 paketi, SEO kampanyalarını destek olacak şekilde gereken çalışmaları kapsayan bir giriş paketi niteliğindedir. 
SMY1 paketi kapsamında tüm sosyal medya hesaplarınız, haftalık dönüşüm hedefleriniz, hedef kitleniz ve sektörünüze özel ayırt edici özelliklere uygun olarak yönetilir, gerekli düzenlemeler yapılır, size raporlanır.


Tam Kapsamlı SMY2 Nedir?

Yalnızca dönüşüm odaklı bir yönetim değil, markanızın kimliğini yansıtan özel tasarımlar içeren bir hizmet mi arıyorsunuz? Tam Kapsamlı Sosyal Medya Yönetimi Paketi (SMY2) sizin için tasarlandı. 
SMY2 paketi kapsamında, SMY1 paketinde aldığınız hizmetlere ek olarak, markanızın tasarım politikasına uygun olarak gerçekleştirilen görsel tasarımlarına ve görsel bütünlük içeren sosyal medya hesaplarına sahip olursunuz.


Neden Bizi Seçmelisiniz?

2008 senesinden bu güne gerek Türkiye’de gerek İngiltere’de pek çok başarılı SEOGoogle Ads (Adwords), Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Pazarlaması kampanyasına imza attık. Büyük ve hantal dijital ajansların aksine butik ve 7/24 ulaşılabilir bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Müşterilerimize asla 1. sayfa sözü vermiyoruz ancak doğru stratejilerle hepsini 1. sayfaya taşıyoruz. Çok çalışarak başarıyı, başarı ile de müşteri sadakatini kazanıyoruz ve günün sonunda mutlu müşterilerimizle kalıcı dostluklar kuruyoruz. Yani kısaca dünya standartlarında ve samimi SEO hizmeti sunuyoruz.