Biz Kimiz?

seo uzmanı ankara dijital pazarlama ajansı

KURUCU

PELİN BAYÇELEBİ DEMİR

2008 senesinde İngiltere’de arama motoru pazarlama uzmanı olarak başlayan dijital yolculuğuna Future Searches dijital pazarlama blogunu kurarak devam etti. O günden bugüne gerek İngiltere’de gerek Türkiye’de ağırlıklı olarak turizm, sağlık, finans ve emlak sektörleri olmak üzere pek çok farklı sektörde dijital pazarlama kampanyalarını yönetti. Bir markanın kurulum aşamasından arama motorlarında SEO ile birinci sayfaya taşınmasına kadar geçen sürecin her bir aşamasında yer almaktan zevk alır. İş dışındaki zamanının çoğunu atölyesinde resim ve heykel yaparak geçirir. (Sanat çalışmaları için https://www.pelindemir.com adresini veya instagram’da @pelindemir hesabını ziyaret ediniz.)

ankara mobil uygulama ajansı

KURUCU ORTAK

BERFU ECE BAYÇELEBİ

İstatistik bölümü lisans, İşletme Anabilim Dalı yüksek lisans mezunu. Lise öğreniminde HTML ile başladığı kodlama bilgisini lisans ve lisans sonrası eğitimleri ile Android Programlama düzeyine çıkartmış bir yazılım düşkünü. Çeşitli basılı yayınlar ve internet platformlarında içerik yazarlığı, editörlük, web yönetimi yaparak dijital sektörün tozunu yuttuğu yıllarda A’dan Z’ye web yönetimi deneyimi kazandı. Uzun yıllar freelancer olarak yer aldığı dijital sektöre bugün ortağı olduğu Future Searches ile SEO Uzmanı, Dijital Pazarlama Yöneticisi ve Mobil Uygulama Geliştiricisi olarak devam ediyor. Berfu, iş dışındaki zamanının çoğunu piyano ve santur çalarak ya da bir sonraki tatilde nereye gideceğini planlayarak geçirir.

GRAFİK TASARIM

SENA MOR

ankara grafik tasarım ajansı

FUTURE SEARCHES OLARAK NELER YAPIYORUZ?

Dijital pazarlama alanında yurt içinde ve yurt dışında 2008 senesinden bugüne edindiğimiz tecrübemiz ışığında; müşterilerimize, markalarına uygun kurumsal online kimlik oluşturuyor, arama motorlarında yapılan aramalarda ve sosyal medya platformlarında hedef kitlelerince bulunabilmelerini ve sürdürülebilir gelir elde etmelerini sağlıyoruz.

SEO Sosyal Medya Yönetimi Dijital Reklamcılık ve İçerik Yazarlığında Kişiye Özel Yaklaşım

Future Searches olarak dijital pazarlama stratejilerimizi bütünsel bir yönetim anlayışı ile oluşturuyoruz. Markanızı, rakiplerinizi, hedef kitlenizi ve sektörünüzü inceledikten sonra size özel yapılması gereken çalışmaları masaya koyuyoruz. SEO uyumlu web sitenizin  kurulumundan sosyal medya hesaplarınızın yönetimine, Google Ads ve Yandex.Direct gibi ücretli reklam ağları yönetiminden içerik pazarlamasına kadar tüm dijital kanallardaki varlıklarınızı koordineli bir şekilde yöneterek markanızın online başarısına sizinle beraber imza atıyoruz.

Blog Platformu

Future Searches dijital pazarlama yönetimi kimliğinin yanı sıra, dijital pazarlama haberleri, yararlı SEO teknikleri, CPC-PPC gibi dijital pazarlama anahtar bilgileri, sosyal medya yönetimi ipuçları, web sitesi tasarımı teknikleri gibi dijital pazarlama alanı ile ilgili bilgi paylaşımlarını barındıran ve dijital pazarlama freelancer iş veren / iş arayan tüm dijital pazarlama çevresini buluşturmayı amaçlayan bir blog platformu hizmeti sunmaktadır.

Misafir Yazarlık

Future Searches yola ilk olarak dijital pazarlama blogu olarak çıkmıştı. Biz bu kimliğimizden hiç vazgeçmedik. Halen dilerseniz blog platformumuza misafir yazar olarak ücretsiz kayıt olabilir, SEO, sosyal medya yönetimi, tıklama başı reklamcılık, arama motorları, içerik yönetimi, web tasarım konularında güncel, benzersiz ve akıllıca yazılmış makalelerinizi bize gönderebilirsiniz.

Misafir yazar olarak gönderdiğiniz metinler özgünlük ve ilgililik taraması yapıldıktan sonra kendi isminiz ile yayınlanacaktır. (Her makalede konu ile alakalı olması şartı ile bir link kullanımına izin verilir.)